3 stycznia 2023 – Dziś był najszczęśliwszy dzień mojego życia. W końcu udało mi się pocałować najprzystojniejszego chłopaka w klasie, Bartka. Byłam tak podekscytowana, że nie mogłam przestać myśleć o tym całym dniu. Wszystko zaczęło się na przerwie, kiedy siedzieliśmy na ławce razem i rozmawialiśmy. Nagle Bartek zbliżył się do mnie i powiedział, że chce mnie pocałować. Nie mogłam uwierzyć w to, co się dzieje. Pocałowaliśmy się tak namiętnie, że aż zapomnieliśmy, że jesteśmy na szkolnym korytarzu. Czułam, jak moje serce bije jak szalone, a moje ciało drży z rozkoszy. Nie mogłam uwierzyć, że to się właśnie stało.

4 stycznia 2023 – Byłam tak zakochaną w Bartku, że nie mogłam przestać myśleć o jego dotyku. W końcu udało mi się znaleźć chwilę, żeby z nim porozmawiać. Powiedział mi, że też jest zakochany we mnie i że chce być ze mną. Czułam się tak szczęśliwa i zakochania, że nie mogłam uwierzyć w to, co się dzieje. Bartek powiedział mi, że chce mnie dotykać i całować, ale że jeszcze nie jest gotów na seks. Czułam się trochę rozczarowana, ale wiedziałam, że muszę się z tym pogodzić.

5 stycznia 2023 – Dziś Bartek przyszedł do mnie po lekcjach i powiedział, że chce mnie dotykać. Byłam tak podekscytowana, że nie mogłam przestać drżeć. Pocałował mnie tak namiętnie, że aż zapomnieliśmy, że jesteśmy w szkole. Dotykał moich piersi i mojego ciała tak delikatnie, że aż trudno mi było się powstrzymać od jęczenia z rozkoszy. Czułam, jak moje ciało reaguje na jego dotyk, a moja cipka zaczyna pulsować z pożądania. Bartek powiedział mi, że chce mnie rozbierać i dotykać mojego ciała, ale że to nie jest odpowiednie miejsce do tego. Mimo to, byłam tak podniecona, że nie mogłam przestać myśleć o jego dotyku i całowaniu.

6 stycznia 2023 – Dzisiejszy dzień był dniem, na który czekałam odkąd poznałam Bartka. W końcu udało nam się spotkać w domu, kiedy moi rodzice byli poza miastem. Bartek przyszedł do mnie i od razu zaczęliśmy się całować. Czułam, jak moje ciało reaguje na jego dotyk, a moja cipka zaczyna pulsować z pożądania. Bartek rozebrał mnie i zaczął mnie dotykać, a ja poczułam, jak moje ciało reaguje na jego dotyk. Czułam, jak moja cipka jest mokra i gotowa na jego penisa. Bartek powiedział mi, że chce wejść we mnie bez prezerwatywy, a ja poczułam, że jestem gotowa na to. Uprawialiśmy seks tak intensywnie, jakby to była nasza ostatnia szansa. Czułam jak rozkosz przeszywa moje ciało i jak jego penis rozszerza moją pochwę. Czułam jak Bartek dochodzi we mnie, a ja szczytuje z rozkoszy. Potem leżeliśmy razem i trzymaliśmy się za ręce, ciesząc się tym pięknym momentem. Nie mogłam uwierzyć, że w końcu spełniło się moje marzenie i uprawiałam seks z najprzystojniejszym chłopakiem w klasie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *